אישורי הגעה לחתונה - מאושרים

מתחתנים בקרוב? השאירו פרטים

077-2320812
הבלוג של מאושרים

ע"י | פורסם בתאריך פברואר 28, 2018 | כללי

אישורי הגעה לחתונה


אישורי הגעה לחתונה

אם אתם עומדים להתחתן ולא אוהבים לחלק את הכסף שלכם בתמורה לכלום, אתם חייבים לדעת מה החשיבות של אישורי הגעה לחתונה להצלחת החתונה שלכם. כמו בכל אולם וגן אירועים, במסגרת החוזה תצטרכו להודיע לאולם החתונות כמה שולחנות רזרביים צריך לשמור. אבל איך עושים את החישוב הנכון? איך יודעים כמה מוזמנים יגיעו וכמה יחסרו?
חתונות בדרך כלל כוללות מאות רבות של מוזמנים שכל אחד מהם מצוי בדרגת קרבה קרובה יותר או פחות לזוג המתחתן ולהורי הזוג. הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר לדעת מי יגיע לחתונה שלכם הוא לקיים אישורי הגעה.
ברור שכזוג שעומד להתחתן, יש לכם מספיק כאבי ראש ולא צריך להוסיף עוד כאלה, מצד שני, הכיס שלכם חשוב לא פחות ואין שום סיבה לתת לאולם כסף על מנות "אוויר", לכן אישורי הגעה לחתונה הם הכרחיים, והדבר המומלץ ביותר הוא לשכור חברה לאישורי הגעה לחתונה שמתמחה בדבר ויודעת בדיוק מה לעשות כדי לוודא את הצד הטכני בארגון החתונה.

סידור הושבה ומוזמנים בטבלת אקסל

כדי שהכל יהיה קל ונוח, מומלץ מאוד לסדר את רשימות המוזמנים לחתונה בתוך טבלת אקסל. טבלת אקסל גם תאפשר לכם לצבוע כל צד של מוזמנים, להוסיף עמודה של מתנות או מנות צמחוניות או מנות ילדים.
מכינים תסריט שיחה לאישורי הגעה.
לפני שעורכים ממש את השיחות, אנחנו ממליצים לכתוב תסריט שיחה בנוסח הבא:
"דני שלום, מדבר יואב מהחתונה של מיקה והראל. רצינו לדעת אם קיבלתם את ההזמנה ואם אתם מגיעים?"
"כן"
"מעולה. כמה אנשים יגיעו?"
3.
"תודה רבה. נשמח לראותכם באירוע"
ברגע שיש לכם את המידע, מלאו אותו מיד בטבלת האקסל שיצרתם.
לא לעשות אישורי הגעה לחתונה בעצמכם

אישורי הגעה לחתונה מאושרים

ניהול אישורי הגעה לחתונה

ברוב המוחלט של הפעמים שמוזמן מסויים לא ירצה להגיע לחתונה שלכם, יהיה לו קשה מאוד עד בלתי אפשרי להגיד לכם את זה ישירות, כי פשוט זה לא נעים ולא מנומס. לכן אם תעשו בעצמכם את אישורי ההגעה לא תקבלו תשובות כנות ואמיתיות, ולעיתים אף גרוע מזה- מוזמן שלא מתכוון להגיע יאמר לכם שהוא מתכוון להגיע, וכך תזמינו עבורו מנה שפשוט תלך לפח. לכן חשוב מאוד שאת השיחות עצמן תבצע חברה לאישורי הגעה לחתונה או חברים שלכם.
אם החברה לאישורי הגעה לאירוע היא חברת רצינית, מקצועית ובעלת ניסיון, היא לא תסתפק בסבב אחד למוזמנים שלכם, אלא תמשיך לחייג עד שתקבל תשובה. מאושרים חברה לאישורי הגעה לחתונה מעניקה גם שירות תזכורת לאירוע וכן אישור הגעה ב SMS, כך שאף מוזמן "לא הולך לאיבוד".
הכל דרך מערכת און-ליין שמאפשרת לכם לנהל את האירוע מכל מקום ובשניות.


1,854 צפיות


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /var/www/vhosts/meosharim.co.il/domains/meosharim.co.il/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /var/www/vhosts/meosharim.co.il/domains/meosharim.co.il/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853